شوت تعمیر شوت تعمیر .

شوت تعمیر

ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS

داشتن یک برنامه کاربردی برای رشد کسب و کار و افزایش پایگاه مشتری یک راه حل موثر است. در هر زمینه ای که فعال هستید یا به ایجاد شغل جدید فکر می کنید، طراحی اپلیکیشن می تواند مسیر شما را هموارتر کند.

مزایای ساخت اپلیکیشن چیست؟

طراحی اپلیکیشن در دنیای دیجیتال، داشتن اپلیکیشن یک مزیت بزرگ برای هر کسب و کاری است. داشتن یک اپلیکیشن برای فروش محصولات یا ارائه خدمات می تواند بسیار موثر باشد. خوبی اپلیکیشن موبایل این است که در هر زمانی با نصب آن بر روی موبایل در دسترس است و مانند یک وب سایت نیازی به ذخیره آدرس وب سایت و وارد کردن آن در مرورگر نیست. همچنین، برنامه‌ها معمولاً سریع‌تر و کاربرپسندتر هستند. یعنی کاربر به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار کرده و از آن استفاده کند. اگر افراد زیادی را مشاهده کرده‌اید که ابتدا مشتریان خود را از طریق یک وب‌سایت جمع‌آوری کرده‌اند یا از طریق تکنیک‌هایی مانند بازاریابی رسانه‌های اجتماعی مشتریان خود را جذب کرده‌اند، سعی کنید آنها را به برنامه خود منتقل کنید و دائماً کاربران را به نصب دعوت کنید. نمونه آن برند دیجیکالا بود که ابتدا وب سایت خود را راه اندازی کرد و بر فروش آن متمرکز شد و سپس با توسعه اپلیکیشنی برای فروشگاه، کاربران را به نصب اپلیکیشن تشویق کرد. زیرا نصب اپلیکیشن روی مواردی مانند بازخرید و جذب مشتری وفادار کارآمدتر است. امکان پوش نوتیفیکیشن، پرداخت آنلاین، مشاوره آنلاین و .... اینها دیگر مزایای ویژه طراحی اپلیکیشن موبایل است. اینها برنامه هایی هستند که باعث رونق کسب و کار شما می شوند، به خصوص در دوران همه گیر.

ساخت اپلیکیشن برای اندروید و IOS

طراحی اپلیکیشن برای اندروید و IOS با توجه به ذهنیت رایجی که ممکن است شنیده باشید و این ادعا که به لطف استفاده بیشتر افراد از تلفن های اندرویدی، طراحی برنامه های اندروید می تواند دایره مخاطبان تجاری شما را گسترش دهد. اما نکته مهم این است که اگر می خواهید اپلیکیشنی برای رشد کسب و کار خود بسازید، باید از هر فرصتی برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش اعتبار و اعتماد به برند خود استفاده کنید. اما ممکن است فکر کنید که هزینه ساخت یک اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید و iOS و همچنین هزینه توسعه و پیاده سازی یک اپلیکیشن در مواجهه با مسائل مربوط به ارائه و ترغیب مخاطبان به استفاده از اپلیکیشن، می تواند شما را دچار شک و تردید کند. با این حال، استفاده از فناوری کراس پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را داده است که اپلیکیشنی را با یک کدگذاری منفرد، اما با دو خروجی اندروید و iOS توسعه دهند که از نظر مالی بسیار ارزان تر و وقت گیر خواهد بود.

مشکل امنیت در اپلیکیشن اندروید

با توجه به اینکه سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل متن باز است. این یک پلت فرم باز برای تشویق توسعه دهندگان به نوآوری بیشتر فراهم کرد. اما در مواجهه با مسئله امنیتی اپلیکیشن هایی که در نسخه اندروید پیاده سازی می شوند، به یکی از چالش های پیش روی توسعه دهندگان اپلیکیشن تبدیل شده است. تیم ما با توسعه اپلیکیشنی با جدیدترین استانداردها و تکنیک های امنیتی در هنگام توسعه اپلیکیشن اندروید و ایجاد اپلیکیشن اندروید، امنیت اپلیکیشن را 100% تضمین می کند.

تست عملکرد برنامه

پس از طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید، عملکرد و سرعت دانلود اپلیکیشن بر روی انواع دستگاه ها تست و تست می شود تا از سازگاری و کارایی اپلیکیشن در بالاترین سطح ممکن اطمینان حاصل شود.

چرا اپلیکیشن اندروید؟

چرا اپلیکیشن اندروید؟ همانطور که در بالا ذکر شد، طبق آمار منتشر شده از اخبار دیجیتال، اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران از گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. بنابراین عاقلانه است که یک برنامه اندروید در برنامه ایجاد کنیم تا بتوانیم مخاطبان بیشتری را جذب کنیم و کار خود را بهتر ارائه کنیم. امروزه سیستم عامل اندروید به عنوان سیستم عامل غالب در بازار شناخته می شود و 80 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. اندروید روی دستگاه های موبایل و تبلت های بی شماری اجرا می شود. با دانستن این موضوع، ممکن است فکر کنید که برنامه نویسی یک برنامه اندروید بسیار ساده است. اما آیا واقعا مسئله این است؟ چند سال پیش که آهنگ های جدید رپ داشتند، محبوب شدند و موهای بلند جوانان جنجال به پا کرد. برنامه نویسی برنامه های اندروید تقریباً مشکل بود. توسعه دهندگان اندروید حتی در توسعه ساده ترین اپلیکیشن ها نیز با مشکلات زیادی روبرو بوده اند. IDE اشکالاتی در برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن اندروید داشت آیا تا به حال از بیل برای تعمیر ماشین خود استفاده کرده اید؟ یا 40 سال پیش با لباس ظاهر شوید تا یکی از عزیزان خود را جذب کنید؟ در دنیای اندروید یک IDE رسمی به نام Eclipse وجود داشت که ایرادات زیادی داشت و توانست شما را در 10 دقیقه دیوانه کند. پلاگین Eclipse ADT باگ بود، بسیار کند بود و اصلا برای پروژه های پیچیده مناسب نبود. خیلی زود همه از برنامه نویسی برنامه های اندروید و دعا برای معجزه خسته شدند.

سیستم عامل چند تکه ای

نسخه gingerbread (2.3.7) سهم بازار سیستم عامل اندروید (حدود 15 تا 20 درصد) را به خود اختصاص داد. همانطور که می دانید، اندروید به طور کامل به نسخه 4 (ساندویچ بستنی) تبدیل شده است (المان های رابط جدید دریافت کرد، API های جدید برای سخت افزار طراحی شدند، تراکم صفحه جدید. این باعث شده توسعه دهندگان بیشتر از برنامه توجه داشته باشند. نسخه های جدیدی که می نویسند کار می کنند. دستگاه های جدید و سازگار با نسخه های قدیمی تر. همه این مسائل بر روند توسعه و توسعه برنامه برای اندروید و زمان توسعه برنامه و همچنین سایر باگ ها و مشکلات تأثیر گذاشته است. شرکت لوگووین یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS است که به صورت حرفه ای در زمینه سفارش اپلیکیشن، طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال فعالیت می کند و همچنان سابقه طولانی و درخشانی در این زمینه دارد.

شبیه سازهای آهسته

هنگام توسعه برنامه های اندروید، باید برنامه ها را روی نسخه های مختلف اندروید و صفحه های مختلف آزمایش کنیم. بنابراین ما باید حداقل چند دستگاه اندرویدی مختلف بخریم، دیوانه کننده به نظر می رسد؟ خوب، پس بهتر است از شبیه سازها استفاده کنید. اما آیا تا به حال از شبیه ساز اندروید خود استفاده کرده اید؟ آنقدر کند است که از خواب بیدار می‌شوی و ماشین‌های جلوی دفتر را می‌شماری. در این مدت برنامه شما در شبیه ساز اجرا می شود.

اپلیکیشن ها جای وب سایت ها را گرفته اند!

اپلیکیشن ها جای وب سایت ها را گرفته اند! به گفته مری میکر، در سال 2017 تعداد ساعات استفاده از اینترنت در سال به سرعت در حال افزایش است و در این آمار استفاده از تلفن همراه بسیار بیشتر از لپ تاپ و دسکتاپ رشد کرده است. استفاده از تلفن های همراه و اپلیکیشن ها حدود 80 درصد افزایش یافته است و تا سال 2022 این رقم 40 درصد دیگر افزایش خواهد یافت. ایجاد ترافیک بالا برای یک وب سایت مانند گذشته نیست که همه عادت داشتند نیازهای خود را با موبایل تامین کنند.

آمار خیره کننده استفاده از اپلیکیشن ها توسط کاربران اینترنت

طبق گزارش comScore، 87 درصد از کاربران اینترنت از برنامه ها و تنها 13 درصد از وب سایت ها استفاده می کنند. این بدان معناست که اکثر کاربران اینترنت تمایل دارند نیازهای خود را با اپلیکیشن ها برآورده کنند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایلی برای کسب و کار خود ندارید، به سرعت بسیاری از کاربران و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد. چرا زمانی که سوار تاکسی می شوند، بلیط هواپیما و قطار می خرند، هتل رزرو می کنند، سوپرمارکت می خرند و حتی نان سفارش می دهند و خیلی چیزهای دیگر، باید از وب سایت استفاده کنند؟

مراحل ساخت اپلیکیشن

مراحل ساخت اپلیکیشن در این قسمت به طراحی اپلیکیشن در چند مرحله و چگونگی آن می پردازیم.

1. تحقیق و برنامه ریزی برنامه های کاربردی

پس از انعقاد قرارداد، اولین قدم تدوین برنامه کاربردی است. در این بخش ابزارهای لازم و تجزیه و تحلیل کامل رقبا مورد بحث قرار می گیرد تا در مراحل بعدی بتوان یک اپلیکیشن کامل و رقابتی ایجاد کرد. هر چیزی که برنامه شما نیاز دارد در این بخش نشان داده شده است. بیایید با بررسی طراحی گرافیک شروع کنیم.

2. طراحی گرافیک و طراحی پایگاه داده

طراحی گرافیک و طراحی پایگاه داده پس از تدوین طرح جامع اپلیکیشن، نوبت به تدوین برنامه زمان بندی اپلیکیشن مطابق با روش های روز می رسد. این بخش به طور همزمان یک پایگاه داده برنامه را توسعه می دهد. گرافیک توسعه یافته برای تایید یا رد به آدرسی که در این مرحله هستید ارسال می شود. در صورت عدم تایید، طرح گرافیکی دیگری برای شما طراحی خواهد شد.

3. تست نهایی و تحویل

پس از تست نهایی توسط مشتریان و تیم باشگاه اپلیکیشن و رفع تمامی مشکلات احتمالی پروژه آماده تحویل می شود و در این مرحله بنا به درخواست مشتری پروژه در فروشگاه های مختلف از جمله گوگل پلی بارگذاری می شود. بازار و فروشگاه های سیب ایرانی. برنامه آماده استفاده است.

4. تست نهایی و تحویل

پس از تایید نهایی و تصحیح گرافیک توسط شما، باشگاه برنامه شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن در پلتفرم های مختلف می کند. در نهایت در مورد سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید و iOS نتیجه گیری شده و برای تست اولیه برای مشتری ارسال خواهد شد.

5. بازاریابی و کمک به جذب مشتری

بازاریابی و کمک به جذب مشتری طبیعتاً وقتی اپلیکیشن شما در فروشگاه های مختلف دانلود می شود، نیاز به راه هایی برای جذب مشتری اولیه وجود دارد. در این قسمت تیم باشگاه اپلیکیشن به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن مشتری جذب کنید. همچنین می توانید خدمات مشاوره را ادامه دهید. از اپلیکیشن ها در بازاریابی نیز استفاده کنید.

چرا از طراحان اپلیکیشن استفاده نمی کنید؟

اگر صاحب یک سایت وردپرسی هستید، به راحتی می توانید اپلیکیشن خود را برای سایت با کمترین قیمت داشته باشید. برای یافتن بسیاری از شرکت‌هایی که این کار را انجام می‌دهند، کافی است عبارت «توسعه‌دهنده اپلیکیشن» را در گوگل جستجو کنید. این شرکت ها از فریمورک های آماده استفاده می کنند تا نسخه هیبریدی وب سایت شما را به یک برنامه تبدیل کرده و در کمتر از چند دقیقه به شما ارائه دهند. طبیعتاً برنامه ای که در کمتر از چند دقیقه توسعه داده شود هیچ است. این می تواند به کسب و کار شما کمک کند. اگر هدف شما داشتن تنها یک اپلیکیشن است، قطعا این برنامه نویسان برای شما بسیار مفید خواهند بود زیرا با هزینه بسیار کم و گاهی اوقات می توانید نسخه ای از اپلیکیشن خود را برای یک وبسایت داشته باشید و در فروشگاه های مختلف منتشر کنید. اما توقع زیادی از شما نباید کارایی و قابلیت های این اپلیکیشن ها را داشته باشید. اما اگر کسب‌وکار شما بر اساس یک ایده و برنامه حرفه‌ای است و می‌خواهید برنامه به بهبود روند کمک کند، قطعاً توسعه‌دهندگان اپلیکیشن گزینه خوبی برای آن نخواهند بود. با داشتن اپلیکیشن و فتح بازارهای جدید در این زمینه می توانید درآمد خود را چند برابر کنید. بنابراین برای این کار بهتر است یک پلت فرم مناسب انتخاب کنید. منبع : https://winon.ir/mobile-application-design/


برچسب: طراحی اپلیکیشن، اپلیکیشن، لوگووین، شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۴۶:۰۵ توسط:شوت تعمیر موضوع: نظرات (0)